KOVOPO Classics s.r.o.
O společnosti

O nás

KOVOPO
Classics s. r. o.

je dynamicky se rozvíjející společnost. Během své činnosti jsme v oboru pokovování, chromování, niklování, broušení, pískování a renovací veteránů získlaly bohaté zkušenosti a vybudovali si vlastní know-how. Díky tomu můžeme našim zákazníkům garantovat zcela profesionální a individuální přístup s maximálním důrazem na výslednou kvalitu. Jsme si také moc dobře vědomi cennosti a mnohdy i nenahraditelnosti jednotlivých zakázek či komponentů, proto ke všem dílům přistupujeme s velkou ohleduplností a opatrností.

Jak postupujeme

Pro díly osobně přijedeme

Na místě spolu probereme základní rámec toho jak bude renovace probíhat (např. co je zapotřebí opravit, dovařit, či na co se musí díly tzv. napasovat), tak aby výsledek co nejvíce odpovídal Vašim představám. Ve chvíli, kdy jsou díly dopraveny na naší provozovnu, proběhne jejich pečlivá evidence, identifikace a fotodokumentace, tak aby nedošlo k záměně. Poté je celé zakázce přiděleno zakázkové číslo.

Připravíme cenovou nabídku

Následně je dle stavu a případného stupně poškození stanoven rozsah, postup renovace a také cena všech plánovaných operací a je provedeno její nacenění. Fotodokumentaci zakázky společně s cenou jednotlivých dílů Vám odešleme na domluvený email. V případě, že během se během renovace vyskytnou nějaké komplikace dané stavem dílů, obratem Vás budeme kontaktovat, abychom si stanovila další postup a s tím související úpravu ceny.

Zrenovujeme díly a provedeme kontrolu kvality

Před expedicí zakázky je vždy provedena výstupní kontrola kvality, kompletnosti zakázky, která je opět fotograficky zdokumentována a pečlivě zabalena.

Kompletní hotovou zakázku Vám opět osobně dovezeme

Další velkou devízou naší společnosti jsou, díky velké odbavovací kapacitě, precizním systému řízení a sledování všech procesů, velmi krátké termíny dodání a to v případě Fe dílů cca 2-3 měsíce. V případě
dílů Al a ZnAl jsou termíny kvůli procesně náročnějšímu zpracování delší a to zpravidla 4-5 měsíců.

Máte jakýkoliv 
dotaz? 
Napište nám

* - Povinné pole

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook LinkedIn Instagram Youtube